
Щіточка для нігтів жорстка 8 см
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1288-927
+380 (95) 300-48-51
Є Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорстка щіточка для нігтів. Використовують для манікюру і для педикюру. Має зручну ручку.
Ворс штучний. Основа пластикова.
- Довжина - 8 см.
- Ширина ворсу - 2 см.
- Довжина ворсу - 1 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип виробу | Одностороннє |
| Вид щітки | Жорстка |
| Наявність ручки | Так |
| Довжина щітки | 80 мм |
| Ширина щітки | 20 мм |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Штучна щетина |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Форма щітки | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴


