
Органайзер для дрібного декору на 12 комірок
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2137-647
+380 (95) 300-48-51
Є Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий органайзер для зберігання дрібних деталей і декору на 12 комірок. Кожна комірка щільно зачиняється.
Розмір:
- Довжина - 13 см.
- Ширина - 5 см.
- Висота - 1 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кейс |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴



